SAYFAYI GİZLE

Hakkımızda

1995 Yılında Kurulan Şirketimiz 1998 Yılında Taksimdeki Yeni Merkez Binasına Taşınarak Araç Kiralama Sektöründe Başladığı Faaliyetine Daha Sonra Sektörde Eksikliğini Gözlemlediği Bireysel VIP Araç Kiralama Hizmeti Üzerine Yoğunlaştırmış Ve Daha Sonra Bu Hizmetine Yat Kiralama Servisinide Ekleyerek Faaliyetlerini Bu Yönde De Geliştirmeye Devam Etmiştir.

Turizm Sektörünede Hizmet Veren Firmamız Böylece Türkiye Turizminede Katma Değer Sağlamaktadır. Profesyonel Yönetim Kadromuzla Müşteri Portföyünü Devamlı Geliştiren Firmamız, Sektöründe Verdiği Hizmetine Kaliteden Ödün Vermeden Istikrarlı, Kalıcı, Ilkeli Ve Şeffaf Bir Kurum Imajını Kuvvetlendirerek Devam Etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz Green Car VIP Araç Kiralama, Yat Kiralama Servisi Vermekte Olup, Bu Hizmetlerine Satış Sonrası Destek Hizmeti Olan 24 Saat GREEN ASSIST Servisinide Her Türlü Ayrıntıyı Düşünerek Siz Değerli Müşterilerimizin Rahat Ve Huzuru Için Sunmaktadır. On Yılı Aşkın Zamandır Sektörde VIP Araçlar Konusunda Liderliğini Sürdüren GREEN CAR Dürüst Hizmet Anlayışından Ödün Vermeden Siz Müşterilerimize En Iyi Hizmeti Sunmaya Devam Etmektedir.

VİZYONUMUZ

Güçlü, Güvenilir Ve Saygın Bir Kuruluş Imajımızı Her Dönemde Güçlendirerek, VIP Araç Kiralama Hizmetlerini Tanıtma Ve Benimsetmede Öncü Olmak Ve Bu Konuda Uzman Olarak Bilinen Ve Kabul Gören Şeffaf Ve Ilkeli Lider Bir Şirket Görünümünü Daima Korumak.

MİSYONUMUZ

VIP Araç Kiralama Sektöründe Mutlak Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeye Taşıyarak Kaliteden Ödün Vermeden En Yüksek Verimi Sağlayan, Deneyim Ve Bilgi Birikimlerini, AB Ve Dünyadaki Gelişmeleri Dikkatle Izleyerek Bu Gelişmeleri Mümkün Olan En Kısa Sürede Siz Müşterilerimize Hizmet Olarak Yansıtmak.

İLETİŞİM

Şehit Muhtar Cad. Mede Apt. No: 2 Kat: 2 (Taksim Y.K.B. Karşısı) Taksim / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 235 48 05

        +90 532 642 13 74

Fax: +90 212 235 48 06

E-mail: info@greencar.com.tr